accordion menu jquery

Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Вівторок, 09 червня 2020 14:00

Як уникнути трагедії на воді

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання, навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.
Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.
 
- Уникайте незнайомих для вас місць, води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах;
- купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева;
- купатися краще там, де є рятувальні служби;
- слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана;
- прикріпляйте шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів;
- утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.
 
На рівнинних річках є багато ям і вирів. Вони підступно зустрічаються біля піщаних кос, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти.
Якщо човен перевернувся, головне не розгубитися. Зберігайте спокій, до прибуття рятувальників тримайтесь за човен, штовхаючи його до берега. Той, хто добре вміє плавати, у першу чергу повинен допомогти тому, хто не вміє, підтримувати його на плаву. Рятувати треба спочатку одного потопаючого, а потім іншого, допомогти вплав одночасно кільком людям неможливо.
 
Основною причиною загибелі людей на воді є страх. У більшості випадків тонуть люди, котрі вміють плавати, і з самовпевненістю запливають далеко від берега. У випадку судом м’язів треба зануритися у воду і сильно потягти рукою на себе ступню за великий палець.
 
Шановні громадяни! Будьте обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для Вас і Ваших дітей безпечним, дотримуйтеся порад рятувальників!
 
За інформацією Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області
Read 205 times
2020 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.