accordion menu jquery

Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

BUS Довідка. Кремінна
Зеленая Кременная. Фотографии природы

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Четвер, 18 березня 2021 14:15

У Центрі надання адміністративних послуг Кремінської міської ради діє система розрахунків для оплати послуг через POS-термінали

З 17 березня 2021 року в Центрі надання адміністративних послуг Кремінської міської ради діє система розрахунків для оплати послуг через POS-термінали з метою покращення якості надання адміністративних, для чого укладено договір на обслуговування з Ощадбанком.
Така форма оплати дозволяє суб’єктам звернення зберегти свій час та отримати повноцінну адміністративну послугу, не виходячи з Центру. Позитивною стороною користування POS-терміналом є відсутність необхідності відвідування банківських установ, відстоювання величезних черг, що, перш за все, економить власний час при отриманні адміністративних послуг та створює комфортне перебування відвідувачів в Центрі.
Для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг у Центрі встановлено спеціальну скриньку. Також зауваження та пропозиції можуть бути надані представникам громадських об’єднань, які здійснюють моніторинг роботи Центру.
Read 245 times
2021 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.