accordion menu jquery

Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Четвер, 24 серпня 2023 08:17

День Незалежності України 2023

Шановні креміняни!

Сердечно вітаємо вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

Починаючи з 2014 року українці воюють на фронті, волонтерять, працюють тилу. А з 24 лютого 2022 року наш народ з новою силою щодня доводить незалежність своєї держави як найвищу цінність, а також неодмінну умову реалізації власної свободи та своїх прав. Ми усвідомлюємо, що нині йдеться далеко не лише про території і кордони - сьогодні йде кривава боротьба за саме існування Українського народу, на знищення якого зорієнтований агресор.

Україна ні на кого не нападала. Завжди сповідуючи ідеали миру й демократії, виявляючи повагу до чужих кордонів, міжнародного права та незалежності інших держав, Україна стала жертвою країни-терориста світового масштабу - російської федерації. Зазіхаючи на державний суверенітет і незалежність України, кремлівський режим спровокував розбалансування чинної системи колективної безпеки на європейському континенті та, м'яко кажучи, несприятливі наслідки планетарного масштабу.

Нині увесь цивілізований світ розуміє, що незалежна сильна Україна - надійний форпост його стабільності і спокою. Навіть в умовах широкомасштабної російської агресії наша держава продовжує робити все, аби забезпечувати продовольством країни, які цього потребують, надавати гуманітарну й інші види допомоги у зонах стихійних лих та виконувати решту функцій, притаманних нормальній сучасній країні - суб'єкту міжнародних відносин.

Зустрічаючи вдруге поспіль річницю своєї незалежності у стані повномасштабної війни, війни, яка триває майже десять років, Україна гідно тримає удар і демонструє непересічні спроможності наших сил оборони та цивільного населення захищати державу і звільняти свою землю від окупантів.

Єднання Українського народу навколо захисту своєї держави, незалежності та європейського вибору, феноменальна стійкість та сміливість українців, наша ефективна офіційна і народна дипломатія сприяють потужній підтримці України цивілізованим світом та ще яскравіше на контрастах підкреслюють справжню личину покидьків і васалів кремлівського режиму, від яких день за днем відвертається кожен, хто має гідність і самоповагу.

З Днем Незалежності, вільна та незламна Україно! Разом Переможемо!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Read 40 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG