Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

BUS Довідка. Кремінна
Зеленая Кременная. Фотографии природы

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Середа, 31 травня 2017 13:48

Базове відстеження, податок на нерухоме майно на 2018 рік

Базове відстеження результативності
регуляторного акту - проекту рішення сесії Кремінської міської ради
«Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік»

 

         Керуючись ст.269, 271, 272-280, 286, 288 Податкового Кодексу України, п. 34, 35 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада розробила проект регуляторного акту «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік».

Проблема полягає у необхідності проведення щорічного перегляду та прийняття нормативного документа, який би встановлював ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Існує реальна зацікавленість суб’єктів господарської та підприємницької діяльності в оформленні права на нерухоме майно.

Виконавець заходів з відстеження:

Кремінська міська рада.

         Основною метою проекту є прийняття відповідного рішення є виконання вимог ст. 270-274, 281-283, 284, 288, 289 Податкового кодексу України, що дозволить забезпечити відповідність розмірів ставок відповідно до законодавчих вимог та надасть можливість отримання надходжень до бюджету.

Оголошення щодо розробки проекту було розміщено у районній газеті «Кремінщина» від 29.04.2017 року №33-34, проект рішення опубліковано на інформаційній сторінці Кремінської міської ради у розділі «Регуляторна політика».

Строк виконання заходів з відстеження:

         Базове відстеження з результативності даного регуляторного акту було проведено з 29.04.2017 року по 30.05.2017 року.

         Повторне відстеження результативності даного регуляторного акту здійснюється за три місяці до дня закінчення строку дії регуляторного акту.

Методи одержання результатів відстеження:

Відстеження результативності рішення Кремінської міської ради здійснюється шляхом порівняльного аналізу статистичних даних, наданих Кремінським відділенням Рубіжанської ОДПІ.

Базове відстеження було розроблено на підставі даних за 2016 рік.

 

Основні показники, які використовуються для визначення результативності:

  1. Розмір надходжень до міського бюджету, пов’язаних з дією акта збільшиться – оціночно становитиме 650 тис. грн.;
  2. Кількість суб’єктів господарювання та фізичних осіб (платників земельного податку), на яких поширюватиметься дія запропонованого регуляторного акту: малі підприємства – 150, фізичні особи – підприємці – 840.
  3. Розмір коштів і час, що витрачається суб’єктами підприємницької діяльності на виконання вимог регулювання – оціночно складає для юридичних осіб 3,35 години, для фізичних осіб- підприємців 2,98 години; в грошовому розмірі витрати складають - 56689,54 грн. разом.
  4. Рівень поінформованості платників податку з основних положень регуляторного акту – високий. Цей рівень забезпечується опублікуванням регуляторного акта на сайті міської ради та ознайомлення з положеннями цього акта всіх суб’єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб при зверненні до міської ради, а також шлях публікацій відповідних повідомлень про підготовку та прийняття регуляторних актів в районній газеті «Кремінщина» (кількість підписантів – 1785 осіб – громада міста Кремінна).

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Згідно ст. 285 Податкового Кодексу України дане рішення діє один бюджетний період, базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік. Строк дії регуляторного акта з 01.01.2018 по 31.12.2018 роки.

Оцінка ступеня досягнення результатів впровадження вищезгаданого рішення міської ради буде здійснена при проведенні повторного відстеження. Повторне відстеження планується здійснити у IV кварталі 2018 року, після можливості порівняння показників базового та повторного відстеження.

 

Кремінський міський голова                                                                  Ю.О. Прокопенко

Read 458 times
2021 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.