Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

П'ятниця, 10 квітня 2020 10:19

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік

ПРОЕКТ

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
__________
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«__» ________ 2020 року

Кремінна

№ __/__

Про встановлення ставок та пільг
із сплати податку на нерухоме майно,
відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік

Згідно з планом діяльності з підготовки регуляторних актів Кремінської міської ради, керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до пункту 8.3 статті 8, пункту 12.3, 12.4 статті 12, статтею 266 Податкового кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та пункту 24 частини першої статті 26, частин п’ятої, одинадцятої, дванадцятої статті 59, статті 69, частини першої статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Установити на території Кремінської міської ради:
  1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;
  2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.
 2. Установити, що:
  1) платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі неризеденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості на території Кремінської міської ради;
  2) об’єктом оподаткування є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка;
  3) базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.
 3. Інші елементи податків (зокрема порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку) та відносини, що виникають у сфері справлення податків визначаються виключно Податковим кодексом України.
 4. Об’єкти нерухомості, які не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначаються відповідно до підпункту 266.2.2 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України.
 5. Секретарю Кремінської міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Кремінської міської ради.
 6. Рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.
 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                              Ю.О. Прокопенко

Read 53 times
2020 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.