Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

П'ятниця, 06 квітня 2018 11:38

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 травня 2017 р. № 483

ТИПОВЕ РІШЕННЯ
про встановлення ставок та пільг із сплати податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,
на 2019 рік

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
______________ СЕСІЯ
Код згідно з КОАТУУ 4421610100

 

Керуючися статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Кремінська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Установити на території Кремінської міської ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

  1. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.
  3. Рішення №23/7 від 29.06.2017 визнати таким, що втратило чинність.
  4. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко


ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення
 сесії Кремінської міської ради «
Про встановлення ставок
 та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної
ділянки на 2019 рік»

 

Відповідно до ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 266.5.1 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Кремінська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Кремінської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік», розробленого планово-фінансовим відділом апарату виконкому Кремінської міської ради.

Стислий зміст проекту регуляторного акта:

Проект регуляторного акта передбачає затвердження ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в адміністративних межах Кремінської міської ради.

Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Рубіжанська ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області.

Підстава для розробки проекту:

Ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 266.5.1 Податкового кодексу України, статті 26, 33 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

З повним текстом проекту регуляторного акта – рішенням сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кремінської міської ради htth://www.kremrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» або за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).

Read 682 times
2020 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.