Понеділок, 27 листопада 2017 15:05

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна, вул.Рилєєва

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № _____

 

від «_______»_____________2017р.
м. Кремінна

 

Про присвоєння поштової адреси
об’єкту нерухомого майна
(за заявою ХХХХХХХХ)

Відповідно до законів України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку використання даних Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державного реєстру іпотек та Державного реєстру обтяжень рухомого майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.12.2012 року за №1844/8, Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженого наказом Держбуду України від 24.05.2001 р. №127, Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 18.06.2007 р. № 55, з метою впорядкування адресної системи, розглянувши заяву ХХХХХХХХХХХХХХ, власниці ½ частки домоволодіння , щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна приватної власності, який знаходиться на перетині вулиці Рилєєва та провулку Ломоносова І міста Кремінна, керуючись ст.ст.31,40,59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Кремінської міської ради:

ВИРІШИВ :

  1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна приватної власності – домоволодінню, яке розташоване на земельній ділянці з кадастровим номером: 4421610100:02:052:0402, яка знаходиться на перетині вулиці Рилєєва та провулку Ломоносова І міста Кремінна Кремінського району Луганської області, мало при першому наслідуванні адресу вулиця Рилєєва, ХХ, а при другому наслідуванні адресу вулиця Ломоносова, 1, у 2004 році при видачі Свідоцтва на право власності мало адресу провулок Ломоносова, 1, поштову адресу: Луганська область, Кремінський район, місто Кремінна, вулиця Рилєєва, будинок № ХХ.
  2. Рекомендувати співвласникам майна ХХХХХХХХХ та ХХХХХХХХХ. внести зміни у відомості про майно в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Міський голова                                                 Ю.О. Прокопенко

Read 52 times
2017 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.