П'ятниця, 03 листопада 2017 13:46

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна, вул.Калинова

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № _____

 

від «_______»_____________2017р.
м. Кремінна

 

Про присвоєння поштової адреси
об’єкту нерухомого майна
(за заявою ххххххххххххх

 

Відповідно до законів України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку використання даних Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державного реєстру іпотек та Державного реєстру обтяжень рухомого майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.12.2012 року за №1844/8, Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженого наказом Держбуду України від 24.05.2001 р. №127, Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 18.06.2007 р. № 55, з метою впорядкування адресної системи, розглянувши заяву ххххххххххххххххх, щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна приватної власності, який знаходиться на вулиці Калиновій міста Кремінна, керуючись ст.ст.31,40,59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Кремінської міської ради:

 

ВИРІШИВ :

  1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна приватної власності – домоволодінню, яке розташоване на вулиці Калиновій (Калініна) міста Кремінна Кремінського району Луганської області, мало будівельний ххх, при видачі свідоцтва на спадок ххх, а , згідно довідки відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА від 15.12.2009 № 41, номер змінено на ххх, поштову адресу: Луганська область, Кремінський район, місто Кремінна, вулиця Калинова № ххх.
  2. Рекомендувати власнику майна хххххххххх внести зміни у відомості про майно в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

 

Міський голова                                                 Ю.О. Прокопенко

Read 50 times
2017 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.