Середа, 01 листопада 2017 13:42

Про делегування повноважень на проведення конкурсу з оренди окремо визначеного комунального майна

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № _____

 

від «_______»_____________2017 р.                                м. Кремінна

 

Про делегування повноважень
на проведення конкурсу з оренди
окремо визначеного комунального майна

 

На виконання рішення сесії Кремінської міської ради сьомого скликання від 25.10.2017 року № 26/5 «Про внесення змін у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають передачі в оренду», відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» , Постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 № 906 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна» , керуючись ст.ст. 17, 29, 30, 40, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Кремінської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Делегувати повноваження щодо проведення конкурсу на право оренди об’єкту нерухомого майна комунальної власності – окремо визначених нежитлових приміщень виробничої бази загальною площею 990 кв.м., в тому числі: приміщення №1 - 72 кв.м, приміщення № 2 - 48 кв.м, столярний цех – 400 кв.м, складські приміщення – 470 кв.м, які розташовані за адресою провулок Нагорний, 149, місто Кремінна, балансоутримувачу майна ДП "КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО" КП "КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС".

2.Керівнику підприємства утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу щодо передачі в оренду комунального майна. Включити в комісію, від власника майна, провідного спеціаліста ПФВ Кубай С.В. та головного спеціаліста з юридичних питань Редю А.Г.

3.Контроль за виконанням покласти на заступника міського голови з фінансових питань Макогон Н.М.

 

Міський голова                                                 Ю.О. Прокопенко

Read 59 times
2017 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.