Середа, 01 листопада 2017 11:03

Про дозвіл на реєстрацію з дітьми

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № _____

 

від «_______»_____________2017 р.                                         м. Кремінна

 

Про дозвіл на реєстрацію
Ххххххххххххх з дітьми

 

Розглянувши звернення директора Кремінського районного центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Смаги І.І. та заяву ххххххххххххххх, керуючись п. 5 ст. 20, ст.ст. 20, 21 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», ст.ст. 30, 40, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Кремінської міської ради

 

ВИРІШИВ :

 

  1. Дозволити провести реєстрацію місця проживання ххххххххххххххххххх р.н. з дітьми: донькою , 01.03.2014 р.н та сином, 29.05.2015р.н., у квартирі № хх, будинку № ххх по вулиці Вокзальній у місті Кремінна Луганської області терміном на 6 (шість) місяців з дня підписання договору найму на безоплатній основі згідно чинного законодавства.
  2. Провідному спеціалісту апарату виконкому Кремінської міської ради Кубай С.В. зареєструвати договір найму відповідно до вимог законодавства та попередити відповідального фахівця із соцроботи Кремінського районного центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Курочкіну Є.І. про відповідальність за додержанням термінів реєстрації підопічних.
  3. .Контроль за виконанням покласти на першого заступника міського голови Дзивульського Г.А.

 

Міський голова                                                 Ю.О. Прокопенко

Read 50 times
2017 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.