Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Четвер, 08 листопада 2018 16:33

40 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку і господарських споруд ОСББ «Бульварний-16»

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
СОРОКОВА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 40/ПРОЕКТ

«28» листопада 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку і господарських споруд ОСББ «Бульварний-16»
(пр. Дружби, 16)

 

Розглянувши клопотання ОСББ «Бульварний-16» щодо виділення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного жилого будинку з господарськими спорудами, керуючись ст.ст. 12, 42, 83, 122, 123, 134 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Бульварний-16», юридична адреса: м. Кремінна, пр. Дружби, 16, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по пр. Дружби, 16, м. Кремінна, площею 0,0700 га, для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку і господарських споруд з послідуючою передачею її в приватну власність.
  2. ОСББ «Бульварний-16» оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк дії виконання даного дозволу – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 58 times
2019 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.