Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Четвер, 08 листопада 2018 16:32

40 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування закладів торгівлі – вбудованого магазину (пров.Дружби)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
СОРОКОВА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 40/ПРОЕКТ

«28» листопада 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування закладів торгівлі – вбудованого магазину гр. --
(пров. Дружби, 7)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо виділення земельної ділянки для будівництва окремого входу до вбудованого приміщення магазину, враховуючи договір купівлі-продажу частки нежитлового приміщення зареєстрованого в реєстрі за № 703 виданого 14.05.2018 року, керуючись ст.ст. 12, 83, 93, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину --, який мешкає за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по пров. Дружби, 7, м. Кремінна, площею 0,0079 га для будівництва та обслуговування закладів торгівлі – вбудованого магазину з послідуючою передачею в оренду.
  2. Гр. -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 60 times
2019 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.