Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Четвер, 08 листопада 2018 16:23

40 сесія. Про надання згоди на поділ земельної ділянки садівничому товариству «Горняк»

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
СОРОКОВА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 40/ПРОЕКТ

 

« 28 » листопада 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання згоди на поділ земельної ділянки садівничому товариству «Горняк»
(сел. Житлівка, садівниче товариство «Горняк»)

 

Розглянувши клопотання голови садівничого товариства «Горняк» щодо надання згоди на поділ земельної ділянки садівничого товариства у зв’язку з проведенням безоплатної приватизації земельної ділянки членами садівничого товариства для ведення садівництва, керуючись ст. 12, 83, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.22, пункту «є» ст. 56 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати згоду садівничому товариству «Горняк», юридична адреса: м. Кремінна, пров. Сєвєрний, 1, на поділ земельної ділянки комунальної власності із земель сільськогосподарського призначення садівничого товариства «Горняк», розташованої в межах населеного пункту сел. Житлівка, площею 9,0227 га, кадастровий номер: 4421610101:00:029:0001, для ведення садівництва з послідуючою передачею виділених частин земельної ділянки в приватну власність членам садівничого товариства.
  2. Членам садівничого товариства оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надати міській раді на розгляд та погодження.
  3. Установити строк дії виконання даної згоди – 3 (три) роки.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 61 times
2019 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.