Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Вівторок, 25 вересня 2018 13:39

39 сесія. Про надання дозволу комунальному підприємству «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на списання з балансу рухомого майна

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ №39/

____________ 2018 р.
м. Кремінна

Про надання дозволу комунальному
підприємству «КРЕМІННА - КОМУНСЕРВІС»
на списання з балансу рухомого майна

         Розглянувши звернення керівника КП «КРЕМІННА - КОМУНСЕРВІС» від 30.08.2018 № 140, про надання дозволу на реалізацію рухомого майна у зв’язку із неможливістю виплати за рахунок господарської діяльності заборгованості по заробітній платі колишнім працівникам комунального підприємства «КРЕМІННА - КОМУНСЕРВІС», на підставі комісійного обстеження рухомого майна, яке не використовується у господарській діяльності підприємства, керуючись п. 30 ч.1 ст. 26, ст.ст. 43,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 319, 327 Цивільного кодексу України, , міська рада

ВИРІШИЛА :

  1. Надати дозвіл комунальному підприємству «КРЕМІННА - КОМУНСЕРВІС» на списання з балансу рухомого майна (додаток 1) , яке не використовується у господарській діяльності.
  2. Комунальному підприємству «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» передати списане майно Кремінському районному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області для подальшої реалізації в рахунок погашення заборгованості по заробітній платі.
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти виконавчий комітет Кремінської міської ради та на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань житлово –комунального господарства, розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку.

Міський голова                                        Ю.О. Прокопенко

Read 71 times
2019 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.