Рада Європи. Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації

Рада Європи. Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації (4)

П'ятниця, 20 жовтня 2017 16:03

Зустріч з молоддю

20 жовтня 2017 року в залі засідань Кремінської міської ради відбулась зустріч з молоддю, що приймає участь у міському конкурсі міні-ініціатив молоді.

Були розглянуті питання, пов'язані з створенням міні-пректів, їх тематикою.

13 вересня було проведено засідання 25 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання.

В рамках проекту "Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації" на засідання сесії були запрошені учні навчальних закладів міста з метою ознайомлення молоді з роботою органів місцевого самоврядування.

П'ятниця, 08 вересня 2017 13:49

Навчальні тренінги у школах міста

7-го та 8-го вересня 2017 року у двох навчальних закладах міста, а саме у середній школі №2 та у школі-гімназії були проведені тренінги на тему роботи органів місцевого самоврядування.

 

 

Ціль проекту - посилення інституційних та лідерських здібностей органів місцевого самоврядування міста Кремінна через впровадження принципів демократії в її діяльність.

Мета проекту - залучення громадськості, в т.ч. молоді та вразливих груп населення, до контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування міста Кремінна.

1. Покращення доступу громадськості, в тому числі молоді і осіб з обмеженими можливостями, до роботи меріх міста Кремінна та контролю за нею.

2. Залучення молоді та вразливих груп населення до участі в поточній діяльності міської влади та підвищення інституційного і кадрового потенціалу органів місцевого самоврядування міста Кремінна.

3. Обмін досвідом, вивчення найкращих європейських практик та розвиток практичних навичок для молоді та вразливих груп населення по контролю за діяльністю органів влади.

 

2017 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.