Понеділок, 22 травня 2017 11:39

Конкурс на відбір громадської організації

Rate this item
(0 votes)

Конкурс на відбір громадської організації
в рамках виконання проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна», що реалізовується Кремінською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу

Кремінська міська рада оголошує конкурс серед ініціативних природоохоронних громадських організацій для участі в місцевій інформаційній кампанії з ресурсозберігаючих підходів в рамках виконання проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна», що реалізовується Кремінською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Мета Конкурсу – визначення найкращої ідеї проведення інформаційної кампанії в рамках проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна», яка отримає кошти на втілення.

Роз’яснювальні збори з організаціями, які виявлять зацікавленість до участі в Конкурсі, відбудуться «29» травня 2017 року о 10:00 за адресою: Україна, Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, проспект Дружби, 13, Кремінська міська рада.

Кінцевий строк подання концепцій заявок (на 1 етап конкурсу) - «05» червня 2017 року, 18:00 за київським часом.

Детальна інформація – в доданому файлі та за телефоном +380 50 347 1689, контактна особа Олександр Стеценко. Листування – через офіційну ел.пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

 

Read 192 times
2017 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.