Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м.Кремінна

Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м.Кремінна (5)

 14 серпня 2017р. о 10:00 за адресою: 92900, Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, проспект Дружби, 13, Кремінська міська рада відбудуться роз’яснювальні збори в рамках проведення тендерної процедури закупівлі робіт «Реконструкція магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області», що здійснюється в рамках реалізації проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна» та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 Метою проведення зборів є роз’яснення запитів щодо тендерної документації та відвідання місця виконання робіт.

 Участь в зборах для потенційних учасників тендеру не є обов’язковою, проте ми наполегливо рекомендуємо відвідати та перевірити місце проведення робіт та прилеглі території з метою оцінки – під власну відповідальність, ризик та за власний кошт – факторів, необхідних для підготовки тендерної заявки і підписання Договору на виконання робіт.

 Просимо підтвердити свою участь в довільній формі за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за тел. +38 (050) 34 71 689, контактна особа – Стеценко Олександр, менеджер проекту.

УВАГА!

    Внесені зміни до тендерного досьє на виконання робіт з «Реконструкції магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області», що здійснюється в рамках реалізації проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна» та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу

 

ЗМІНИ №1
до
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ДОГОВІР ТА ІНСТРУКЦІЙ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ТЕНДЕРУ

 

Посилання на публікацію:

http://kremrada.gov.ua/index.php/proekti-es/polipshennya-dostupu-do-vodi-v-postrazhdalij-vid-konfliktu-gromadi-m-kreminna/item/2073-konkurs-na-vikonannya-robit-z-rekonstruktsiji-magistralnikh-i-rozvidnikh-vodoprovidnikh-merezh-mista-kreminna-luganskoji-oblasti

https://prozorro.gov.ua/news/dogovir-na-vikonannya-robit-z-rekonstrukciyi-magistralnih-i-rozvidnih-vodoprovidnih-merezh-mista-kreminna-luganskoyi-oblasti

Предмет: «Реконструкція магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області», що здійснюється в рамках реалізації проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна».

Місцезнаходження ‑ 92905, Україна, Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна

1). Повідомлення про договір виправлено чи змінено таким чином:

Пункт № 13

Замість: Інформаційна зустріч та відвідування місця виконання робіт буде проходити «09» серпня 2017 р. о 10-00 за адресою: Україна, 92900, Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, проспект Дружби, 13, Кремінська міська рада. Просимо підтвердити свою участь за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за тел. +38(050) 34 71 689, контактна особа – Стеценко Олександр, менеджер проекту.

Читати: Інформаційна зустріч та відвідування місця виконання робіт буде проходити «14» серпня 2017 р. о 10-00 за адресою: Україна, 92900, Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, проспект Дружби, 13, Кремінська міська рада. Просимо підтвердити свою участь за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за тел. +38(050) 34 71 689, контактна особа – Стеценко Олександр, менеджер проекту.

Всі інші умови повідомлення про договір залишаються незмінними. Наведені вище зміни та / або виправлення до повідомлення про договір є невід’ємною частиною повідомлення про договір.

2). Інструкції для учасників тендеру виправлено чи змінено таким чином:

Пункт №1.2. Графік:

 

Замість:

 

ДАТА

ЧАС*

Роз’яснювальні збори

«09» серпня 2017 р.

10:00

Відвідання місця виконання робіт

«09» серпня 2017 р.

10:00

Читати:

 

ДАТА

ЧАС*

Роз’яснювальні збори

«14» серпня 2017 р.

10:00

Відвідання місця виконання робіт

«14» серпня 2017 р.

10:00

Всі інші умови Інструкцій для учасників тендеру залишаються незмінними. Наведені вище зміни та / або виправлення до Інструкцій для учасників тендеру є невід’ємною частиною Інструкцій для учасників тендеру.

Оновлене тендерне досьє доступне для ознайомлення у додатку до цього оголошення та за адресою: Україна, 92905, Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, проспект Дружби, 13, Кремінська міська рада, каб. 10, понеділок – четвер з 8:00 до 17:00; п’ятниця з 08:00 до 16:00 (перерва з 12:00 до 13:00; вихідні дні: субота, неділя).

П'ятниця, 28 липня 2017 13:35

ПРЕС-РЕЛІЗ

ПРЕС-РЕЛІЗ
проект «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна»

 

 

 

Кремінською міською радою Луганської області за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізовується проект «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна».

 

26 липня 2017 року о 10:00 в приміщенні Зали засідань Кремінської міської ради за адресою: м. Кремінна, проспект Дружби, 13 відбулась презентація та громадське обговорення проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна», де було представлено роботу проектної організації, мапу із зазначенням вулиць, по яких пройдуть нові водоводи, та календарний графік робіт.

 

Експерти Проекту та представники проектної організації «Юнівер» відповіли на питання присутніх щодо сучасного стану реалізації Проекту та найближчих планів, зокрема – щодо процесу відбору підрядної організації, який наразі триває.

 

Про плани роботи з населенням міста та молоддю розповіли представники ГО «Наша громада», які в рамках реалізації проекту відповідають за інформаційну кампанію з ресурсозберігаючих підходів серед населення міста з метою покращення обізнаності населення про ресурсозбереження та важливість дбайливого ставлення до водних ресурсів.

 

Більш детальну інформацію про Проект та хід його виконання можна отримати:

Координатор проекту з боку Кремінської міської ради – Наталія Макогон, тел.: +38(050) 655 9369
Менеджер Проекту – Олександр Стеценко, тел.: +38(050) 347 1689
Експерт з комунікацій – Андрій Сімонов, тел.: +38(050) 929 1705

http://www.kremrada.gov.ua
https://www.facebook.com/kremrada.gov.ua
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Для інформації:

Основні завдання Проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна»:

1) реконструкція водоводів міста,
2) зменшення витрат електроенергії,
3) залучення громади до ресурсозбереження.

Зокрема, Проектом передбачена заміна більше 38 км. магістральних водоводів міста, що складає близько 70 % водоводів діаметром понад 100 мм в м. Кремінна.

 

Загальний бюджет Проекту – 1 756 961 ЄВРО, в т.ч.

  • кошти ЄС 1 581 235 євро (90% бюджету проекту)
  • співфінансування міської ради 175 726 євро (10% бюджету проекту).

 


Проект реалізовується Кремінською міською радою
92905, Україна, Луганська область, м.Кремінна, пр-т Дружби, 13
Тел.+380 (6454) 2 1640

 

Проект фінансується Європейським Союзом
Представництво Європейського Союзу в Україні
01033, Україна, м.Київ, вул.Володимирська, 101
Тел. +380 (44) 390 8010
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Європейська Комісія є органом виконавчої влади Європейського Союзу.
"Європейський Союз складається з 27 держав-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси та долі. Упродовж 50 років розширення вони побудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи при цьому культурну різноманітність, толерантність та особисту свободу. Європейський Союз прагне поділитися своїми надбаннями та цінностями з країнами та людьми поза його кордонами».


 

Конкурс
на виконання робіт з «Р
еконструкції магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області», що здійснюється в рамках реалізації проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна»

Кремінська міська рада Луганської області має намір укласти договір на виконання робіт з «Реконструкції магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області» в м. Кремінна Луганської області за фінансової підтримки Європейського Союзу відповідно до правил програми ENPI і Регламенту (ЄС) № 236/2014 Європейського Парламенту та Ради Європи від 11 березня 2014 р.

 

Тендерне досьє доступне для ознайомлення у додатку до цього оголошення та за адресою: Україна, 92905, Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, проспект Дружби, 13, Кремінська міська рада, каб. 10, понеділок – четвер з 8:00 до 17:00; п’ятниця з 08:00 до 16:00 (перерва з 12:00 до 13:00; вихідні дні: субота, неділя).

 

Термін подачі тендерної заявки не пізніше 09.00 год. за київським часом «11» вересня 2017 р. Можлива додаткова інформація або роз'яснення/запитання будуть опубліковані на офіційному сайті Кремінської міської ради http://kremrada.gov.ua в розділі «Проекти ЄС»http://kremrada.gov.ua/index.php/proekti-es/polipshennya-dostupu-do-vodi-v-postrazhdalij-vid-konfliktu-gromadi-m-kreminna .

2016 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.