Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м.Кремінна

Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м.Кремінна (10)

    У рамках проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м.Кремінна» 31.01.2018р. відбулась конференція громадських активистів, що пройшли навчання в рамках проекту, на якій обговорили план майбутньої діяльності. Усім активістам, які пройшли курс тренінгів було вручено сертифікати.


 

 19.09.2017 р., відбулось відкрите засідання Тендерної комісії з розкриття тендерних пропозицій в рамках тендерної закупівлі робіт з «Реконструкції магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області». 
 Розкриття тендерних пропозицій здійснювалосьТендерною комісією відповідно до реєстру отриманих тендерних пропозицій. 
 На Тендерну комісію надійшла одна пропозиція від ТОВ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО" (юридична адреса м. Попасна, фактичне місцезнаходження м. Лисичанськ).
 Метою засідання була перевірка повноти наданих документів, належність їх оформлення та встановлення відповідності тендерної пропозиції офіційним вимогам до їх подання.
 Після розгляду поданих документів Тендерна комісія допустила до оцінювання тендерну пропозицію ТОВ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО". Засідання з оцінювання тендерних пропозицій відбудеться 22.09.2017 р. в закритому режимі без участі представників учасників тендеру.

 

https://www.facebook.com/kremrada.gov.ua/ 

УВАГА!
Внесені зміни до тендерного досьє на закупівлю робіт
з «Реконструкції магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області», що здійснюється в рамках реалізації проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна» та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу

 

Посилання на публікацію:

http://kremrada.gov.ua/index.php/proekti-es/polipshennya-dostupu-do-vodi-v-postrazhdalij-vid-konfliktu-gromadi-m-kreminna/item/2073-konkurs-na-vikonannya-robit-z-rekonstruktsiji-magistralnikh-i-rozvidnikh-vodoprovidnikh-merezh-mista-kreminna-luganskoji-oblasti

https://prozorro.gov.ua/news/dogovir-na-vikonannya-robit-z-rekonstrukciyi-magistralnih-i-rozvidnih-vodoprovidnih-merezh-mista-kreminna-luganskoyi-oblasti

Предмет: «Реконструкція магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області», що здійснюється в рамках реалізації проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна».

Місцезнаходження ‑ 92905, Україна, Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна

Згідно пп. 9.1. п. 9 Інструкцій для учасників тендеру Замовник може внести зміни до тендерної документації шляхом опублікування змін не пізніше, ніж за 11 днів до закінчення строку подання тендерних заявок.

 

Повідомляємо про внесення змін до тендерної документації в частині Том 5 «Проектна документація, включаючи креслення» та перенесення у зв’язку з цим крайнього строку подання тендерних заявок з 09:00 за київським часом «11» вересня 2017 р. на 09:00 за київським часом «19» вересня 2017 р.

 

Як і раніше, Том 5 «Проектна документація, включаючи креслення» надаються заявникам за письмовим запитом на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з копією на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тендерна документація зі змінами доступна для ознайомлення у додатку до цього оголошення та за адресою: Україна, 92905, Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, проспект Дружби, 13, Кремінська міська рада, каб. 10, понеділок – четвер з 8:00 до 17:00; п’ятниця з 08:00 до 16:00 (перерва з 12:00 до 13:00; вихідні дні: субота, неділя).

 З 28 липня по 04 серпня 2017 р. було проведено екологічний табір для дітей Луганської області в рамках проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна», який фінансується Європейським Союзом та реалізовується Кремінською міською радою Луганської області.

Відеосюжет телеканалу "ЛОТ".

П'ятниця, 28 липня 2017 13:35

ПРЕС-РЕЛІЗ

ПРЕС-РЕЛІЗ
проект «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна»

 

 

 

Конкурс
на виконання робіт з «Р
еконструкції магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області», що здійснюється в рамках реалізації проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна»

Кремінська міська рада Луганської області має намір укласти договір на виконання робіт з «Реконструкції магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області» в м. Кремінна Луганської області за фінансової підтримки Європейського Союзу відповідно до правил програми ENPI і Регламенту (ЄС) № 236/2014 Європейського Парламенту та Ради Європи від 11 березня 2014 р.

2017 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.