Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м.Кремінна

Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м.Кремінна (16)

Понеділок, 23 квітня 2018 11:39

Флешмоб «Чиста вода – джерело життя»

У рамках проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна», що реалізується Кремінською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу, 20 квітня у м.Кремінна був проведений флешмоб на тему «Чиста вода – джерело життя».

Флешмоб стартував у Кремінській школі-гімназії, де у заході взяли участь 400 учнів. Естафету було передано ЗОШ №4, там до заходу долучились 200 учнів. Надалі черга була за ЗОШ №2, у заході взяли участь 400 учнів. Естафету прийняла ЗОШ №3, де флешмоб підтримали 400 учнів. На завершення 200 учнів ЗОШ №1 передали естафету дошкільним навчальним закладам м.Кремінна.

Міський голова Юрій Прокопенко подякував присутнім за активну участь у флешмобі та подарував навчальним закладам багатофункціональні дошки.

Юрій Прокопенко провів нараду стосовно виконання робіт з реконструкції мереж водопостачання у рамках проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна», що реалізується Кремінською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

На сьогодні над виконанням проекту працює три бригади та реконструйовано приблизно 1 км. мереж водопостачання. На деяких ділянках робота ускладнюється через важкий грунт з бетонним покриттям та підвищений рівень води, яку доводиться регулярно відкачувати. Також було розглянуто питання про встановлення нових пожежних гідрантів. Міський голова наголосив, що подібні наради будуть проводитись кожної п’ятниці з метою підведення підсумків виконаних робіт та вирішення нагальних питань.

Продовжується робота з реконструкції мереж водопостачання у рамках проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна», що реалізовується Кремінською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу. На сьогодні триває робота на дільниці № 15 від буд. № 68 по вул. Дражевського до перехрестя пров. Підлісний та вул. Дражевського навколо стадіону, № 16 від пров. Некрасова до вул. Звьоздна по вул. Осипенка та вул. Горького також розпочато роботу на дільниці №17 - від вул. Горького до вул. Лиманська по вул. Звьоздна, вул. Промислова та вул. Строїтелів.

 

На найважливіших ділянках реконструкції водопровідних мереж встановлено інформаційні банери.

Схема м. Кремінна з нанесенням
ділян
ок реконструкції водогону

 

 

Найменування ділянки

01

 

від вул. Затишна (Володарського) до провулку Челюскіна уздовж р. Красна

02

 

вул. Східна та вул. Донецька

03

 

вул. Слобожанська та вул. Павлика Морозова

04

 

вул. Ліманська

05

 

від ВНС «Житловська» до вул. Східна по провулку Костянтина Запорожця та по вул. Харьківська

06

 

від провул. Челюскіна до вул. Дражевского уздовж р. Красна

07

 

від провул. Сосновий (провул. Павлика Морозова) до ВНС «Кремінська» по вул. Зарічна та по провулку Сонячний

08

 

від річки Красна до вул. Харьківська по провулку Першотравневий

09

 

провулок Пушкіна

10

 

від вул. Волкова до вул. Підвільшанська по провул. Ольховий

11

 

від провул. Ольховий до вул. Горького по вул. 30 Січня

12

 

вул. Підвільшанська від будинків № 163 і № 216 до провул. Ольховий

13

 

вул. Першотравнева

14

 

вул. Шевченка

15

 

від буд. № 68 по вул. Дражевского до перехрестя провул. Підлісний та вул. Дражевського навколо стадіону

16

 

від провул. Некрасова до вул. Зіркова по повул. Осіпенко та вул. Горького

17

 

від вул. Горького до вул. Лиманська по вул. Зіркова, вул. Промислова та вул. Будівельників

18

 

вул. Набережна, провулок Гайовий та вул. Озерна

19

 

від вул. Шевченка до річки Красна

20

 

вул. Калинова

21

 

від перехрестя вул. Декабрістів, вул. Хвойна та провул. Сосновий

(вул. Павлика Морозова) до буд. № 4 А по вул. Хвойної

22

 

вул. Мілова

23

 

від перехрестя доріг на ВНС «Кремінська» від провулка Сонячний

 

Четвер, 22 березня 2018 15:32

Всесвітній день водних ресурсів

22 березня - всесвітній (міжнародний) день водних ресурсів (англ. World Water Day).


Міжнародний день водних ресурсів запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 1993 році (резолюція № А/RES/47/193 «Проведення Міжнародного дня водних ресурсів»). Резолюцією відзначено, що враховуючи важливість водних ресурсів у розвитку економічної діяльності і соціального благополуччя, яка не отримує широкого усвідомлення, 22 березня кожного року оголошується Міжнародним днем води, який починає відзначатися з 1993 року.


Також резолюцією рекомендовано державам цього дня проводити заходи, присвячені підвищенню інформованості громадськості стосовно важливості збереження та освоєння водних ресурсів. Щороку, ці заходи здійснюються шляхом публікації і поширення агітаційної інформації, організації конференцій, круглих столів, семінарів і виставок.


Метою проведення заходів, присвячених цій даті, є привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.


У 2000 році ООН прийняла Декларацію тисячоліття. Розроблена спеціальна Програма дій на ХХІ століття, метою якої є забезпечення кожного жителя нашої планети чистою питною водою.


Проект ЄС "Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна" закликає жителів міста Кремінна активно долучатися до збереження наших водних ресурсів та їх раціонального використання.

03.03.2018р. у приміщенні Кремінської міської ради відбулося нагородження переможців конкурсу малюнків на тему «Чиста вода – джерело життя, станьмо на варті власного майбутнього» (Збереження та охорона водних ресурсів) для дітей в рамках проекту «Поліпшення доступу до води в громаді м. Кремінна», що реалізується Кремінською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

За зайняті I-II місця переможців було нагороджено путівками до дитячого оздоровчого табору «Мрія», за рахунок коштів виділених з міського бюджету.

Учасники, які посіли III-IV місце отримали від Кремінської міської ради сертифікати на відпочинок в еко-таборі «Лісова галявина», за рахунок проекту Європейського Союзу.

Малюнок Ганни Кок, переможця конкурсу, буде надрукований на футболках та передано учасникам, які посіли призові місця.

Всім конкурсантам було вручено грамоти від мера міста та яскраві солодкі подарунки.


 

    У рамках проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м.Кремінна» 31.01.2018р. відбулась конференція громадських активистів, що пройшли навчання в рамках проекту, на якій обговорили план майбутньої діяльності. Усім активістам, які пройшли курс тренінгів було вручено сертифікати.


 

 19.09.2017 р., відбулось відкрите засідання Тендерної комісії з розкриття тендерних пропозицій в рамках тендерної закупівлі робіт з «Реконструкції магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області». 
 Розкриття тендерних пропозицій здійснювалосьТендерною комісією відповідно до реєстру отриманих тендерних пропозицій. 
 На Тендерну комісію надійшла одна пропозиція від ТОВ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО" (юридична адреса м. Попасна, фактичне місцезнаходження м. Лисичанськ).
 Метою засідання була перевірка повноти наданих документів, належність їх оформлення та встановлення відповідності тендерної пропозиції офіційним вимогам до їх подання.
 Після розгляду поданих документів Тендерна комісія допустила до оцінювання тендерну пропозицію ТОВ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО". Засідання з оцінювання тендерних пропозицій відбудеться 22.09.2017 р. в закритому режимі без участі представників учасників тендеру.

 

https://www.facebook.com/kremrada.gov.ua/ 

УВАГА!
Внесені зміни до тендерного досьє на закупівлю робіт
з «Реконструкції магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області», що здійснюється в рамках реалізації проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна» та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу

 

Посилання на публікацію:

http://kremrada.gov.ua/index.php/proekti-es/polipshennya-dostupu-do-vodi-v-postrazhdalij-vid-konfliktu-gromadi-m-kreminna/item/2073-konkurs-na-vikonannya-robit-z-rekonstruktsiji-magistralnikh-i-rozvidnikh-vodoprovidnikh-merezh-mista-kreminna-luganskoji-oblasti

https://prozorro.gov.ua/news/dogovir-na-vikonannya-robit-z-rekonstrukciyi-magistralnih-i-rozvidnih-vodoprovidnih-merezh-mista-kreminna-luganskoyi-oblasti

Предмет: «Реконструкція магістральних і розвідних водопровідних мереж міста Кремінна Луганської області», що здійснюється в рамках реалізації проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна».

Місцезнаходження ‑ 92905, Україна, Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна

Згідно пп. 9.1. п. 9 Інструкцій для учасників тендеру Замовник може внести зміни до тендерної документації шляхом опублікування змін не пізніше, ніж за 11 днів до закінчення строку подання тендерних заявок.

 

Повідомляємо про внесення змін до тендерної документації в частині Том 5 «Проектна документація, включаючи креслення» та перенесення у зв’язку з цим крайнього строку подання тендерних заявок з 09:00 за київським часом «11» вересня 2017 р. на 09:00 за київським часом «19» вересня 2017 р.

 

Як і раніше, Том 5 «Проектна документація, включаючи креслення» надаються заявникам за письмовим запитом на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з копією на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тендерна документація зі змінами доступна для ознайомлення у додатку до цього оголошення та за адресою: Україна, 92905, Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, проспект Дружби, 13, Кремінська міська рада, каб. 10, понеділок – четвер з 8:00 до 17:00; п’ятниця з 08:00 до 16:00 (перерва з 12:00 до 13:00; вихідні дні: субота, неділя).

 З 28 липня по 04 серпня 2017 р. було проведено екологічний табір для дітей Луганської області в рамках проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна», який фінансується Європейським Союзом та реалізовується Кремінською міською радою Луганської області.

Сторінка 1 із 2
2017 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.