Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Administrator

Синдром біженця та його ознаки

Тікаючи від війни все далі, українці все частіше стикаються з психологічними наслідками травмуючих подій. Рятуючись від війни. кожен продовжує нести цю війну в собі та воювати на особистих фронтах, і часто без допомоги спеціалістів обійтись важко. Однією з великих проблем сьогодні є так званий синдром біженця та супутнє йому почуття провини, які спіткали всіх, хто зміг врятуватись і виїхати в безпечне місце, як би це не парадоксально звучало. Тож розглянемо як воно працює і що з цим всім робити.

Що таке синдром біженця

Війна несе з собою величезний шок для людей. У мирний час люди керують своїм життям, вони забезпечують безперервність подій, самі обирають, як будувати своє життя. Війна порушує це все. Іноді може здатися, що ми не можемо керувати своїм життям, що ми безпорадні об'єкти в цій величезній катастрофі. Але насправді це не так - нижче ми розповімо як розпізнати та подолати цей стан та які інші наслідки отримує наша психіка.

Травма війни сьогодні торкнулася всіх українців. Навіть тих, хто в перші дні виїхав з міст, яких торкнулися військові дії, які проживають у віддалених регіонах або встигли виїхати за кордон. Сирени, які ми чуємо, обстріли, все, що ми бачимо в новинах, особливо про насильство у Бучі, Ірпені, Маріуполі, Харкові, Ізюмі та інших містах, переживання за рідних та близьких – усіх нас зачіпає ця ситуація. Тобто всіх громадян України так чи інакше травмовано цією війною. Фахівці стверджують, що близько 60% українців матимуть депресії та інші психічні розлади внаслідок війни.

На фоні інформаційного та емоційного перевантаження виникає хронічний стрес, який важливо не запускати, щоби він не призвів до наслідків, про які ми поговоримо нижче.

Що таке хронічний стрес

Ми розраховуємо на далекобійну зброю та ППО – їхня наявність та застосування дозволить зупинити агресора та відновити мир на українській землі.

Нашим військовим черговий пакет американської підтримки потрібен вже сьогодні. Кожна наступна доба – це життя українських героїв і мирних громадян, жінок і дітей. Всіх їх росія вбиває щодня.

Вдячний за те, що важливість цієї допомоги розуміють й парламентарі Сполучених Штатів, які проголосували за відповідне рішення. Набагато швидше, ніж на це очікували наші вороги та їхні прибічники.

Значущість закону виходить далеко за межі політики – це відновлення територіальної цілісності країни, збереження національної ідентичної українців, кожного з нас.

Вчора увечері ми завмерли в очікуванні двох процедурних голосувань у Сенаті Конгресу США. Все минуло практично без затримок – законопроект вже передали для ухвали Президентом Байденом. Є упевненість, що й це рішення буде оперативним.

Ще днями у розмові з Президентом України Володимиром Зеленським лідер американців запевнив, що підпише закон негайно після рішення Сенату.

Джо Байден усі ці понад два роки повномасштабного вторгнення рф висловлює беззаперечну підтримку нашої країни та засуджує терористичні дії росіян.

Його рішучі дії – ще один показник світової домінації США.

Міжнародна платформа економічної дипломатії Nazovni – цифровий сервіс, створений за інституційної та інформаційної підтримки МЗС України, який допомагає українському бізнесу вийти на нові ринки за підтримки представників дипломатичних установ України у понад 120 країнах світу.

Платформа працює як з великими гравцями ринку, так і з малим та середнім бізнесом, що вперше планує експортувати товари за кордон. Усі послуги — безоплатні.

Яку допомогу експортери можуть отримати від NAZOVNI?

  • визначення перспективних ринків для експорту;
  • надання інформації про особливості ринків кожної країни, її економічну ситуацію, провідні сектори економіки, структури імпорту, заборонені товари для експорту в країну та інше;
  • сприяння участі у міжнародних виставкових заходах на пільгових умовах, а також B2B заходах ритейл-акціях тощо;
  • отримання списку контактів потенційних партнерів (контрагентів);
  • допомога в налаштуванні контактів з конкретними компаніями;
  • інформація про проведення тендерів та їхні особливості;
  • поширення комерційних пропозицій серед іноземних клієнтів, торгово-промислових палат та профільних бізнес-асоціацій.

Виходьте назовні – світ чекає!

Офіційні ресурси Міжнародної платформи економічної дипломатії Nazovni:

У закладах освіти Кремінської громади триває І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка проводиться з метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України, як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства.

У рамках проведення цієї гри пройшло 2 конкурси для молодшої, середньої та старшої вікової груп роїв юних козачат закладів освіти Кремінщини.

У інтелектуальному конкурсі «Відун» на знання історії України, який проводився онлайн через сервіси Google, переможцями визначені:

Як держава планує залучити їх до ринку праці?

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу.

Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.

За інформацією Громадської організації “Доступно UA” більшість пошуківців з інвалідністю навіть не розглядають оголошення, якщо там не вказано, що роботодавець готовий взяти такого фахівця на роботу.

Роботодавець же, зі свого боку, часто не готовий створити інклюзивні умови. Адже побоюється додаткових фінансових витрат, або йому банально бракує знань про те, як облаштувати робоче місце для такого працівника.

Але давайте розвіювати ці стереотипи.

Як залучити фахівців з інвалідністю до ринку праці?

Продовжують роботу гуманітарні хаби Кремінської громади. Ще 450 продуктових наборів отримали минулого тижня переселенці Луганщини у Києві, Рівному, Дніпрі та Андрушівці.

Також безкоштовними копіювальними та ай-ті послугами на координаційних центрах скористалися понад 100 ВПО.

Працювала Кремінська бібліотека. У Києві в межах дії клубу «Зустрічі земляків» учасники плели браслети з надписом «Кремінна», спілкувались та чаювали. Були організовані книжкові виставки новинок «Сучасні книги - сучасних авторів». Надавалася послуга «Бібліоняня: читання книг (в рамках проєкту «Валізка книжок», малювали 3D-ручкою (м.Київ), грали в настільні ігри (м.Дніпро), ігри та розмальовки (м.Львів). А у Дніпрі учні «Чудової майстерні» Кремінського центру дитячої та юнацької творчості продовжують готуватися до Великодня.

Протягом тижня відвідувачів приймали фахівці адміністрації, юристи, спеціалісти Центру зайнятості й Пенсійного фонду України, логопед, надавалися культурні, освітні, реабілітаційні, адміністративні послуги, послуги з короткотривалого денного догляду за дітьми та фізичного супроводу осіб.

м. Рівне: 0958209742.
м. Київ: 0937687466, 0991852038, 0968996124.
м. Дніпро: 0664839248.
м. Андрушівка: 0663428365.

15 квітня представники апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації взяли участь у першому засіданні робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності ОДА.
 
Станіслав Маліновський, начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації, доповів членам робочої групи про організаційне забезпечення діяльності групи, зокрема узгодження засобів комунікації членів робочої групи та місця проведення засідань.
 
Також присутні обговорили процедуру складання та затвердження проекту плану оцінювання корупційних ризиків та підготовки антикорупційної програми Луганської обласної державної адміністрації.
 
План серед іншого включає розділи: дослідження середовища облдержадміністрації та визначення обсягу оцінювання корупційних ризиків, ідентифікація, аналіз, а також визначення рівнів корупційних ризиків та власне підготовка проєкту антикорупційної програми у травні 2024 року.

Ми всі чекали і вірили – хлопці на передовій, їхні родини в тилу, наш дипломатичний фронт.

Вчора пізно увечері американські конгресмени значною більшістю голосів висловилися за надання вкрай необхідного пакету допомоги Україні.

Це є беззаперечним доказом підтримки американцями нашої боротьби за незалежність і засудженням терористичних дій росії.

Президент Зеленський запевнив нас, що саме таке американське лідерство є життєво важливим для того, щоб у світі зберігся міжнародний порядок. Це і його особиста перемога також.

До речі, думаю, багато хто з вас помітив велику кількість синьо-жовтих прапорів у залі для голосування?

Вже скоро ми підсилимо спроможності наших незламних воїнів у повітрі, на морі та на суші, де точаться пекельні бої. Підвищимо рівень безпеки об’єктів цивільної та критичної інфраструктури, яку останніми тижнями країна-агресор спробувала знищити. Це збереже життя українських бійців і цивільних громадян, яких щодня вбиває ворог.

Розчарую носіїв російської пропаганди. Попри їхні очікування, наша держава не залишилася сама на полі бою і союзники демонструють це, приймаючи складні, але визначні для подальшої долі цивілізованого світу рішення.

У вівторок має відбутися голосування в Сенаті США. А після ухвали законопроект буде спрямований Президенту Байдену.

Майже уся частина військової допомоги зібрана на складах та готова для поставки в Україну. В її очікуванні – кожен з нас.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, та подальшого працевлаштування ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ пропонує навчання учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

На вибір 95 професій та 400 освітніх програм для навчання, які розміщені на сайті Державного центру зайнятості.

Компенсація витрат на проїзд до місця навчання та у зворотньому напрямку, а також надання місця проживання на період навчання.

Фінансування професійного навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Перелік ліцензованих професій та закладів освіти, де можна пройти навчання.

Реєстр освітніх програм та закладів освіти.

Звертайтеся за телефонами 0505874302, 0999783630, 0663780527, або подайте онлайн - заявку на навчання на сайті ДЦЗ за посиланням https://edveteran.dcz.gov.ua/, вказавши Луганський обласний центр зайнятості бажаним для отримання направлення на навчання.

Сторінка 1 із 1166

Main Menu

Kremins'ka TG