accordion menu jquery

Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Понеділок, 20 січня 2020 11:35

Прокуратура. Особистий прийом громадян та доступ до публічної інформації.

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Прокуратура України становить єдину систему, яка в порядку, передбаченому Законом України «Про прокуратуру», здійснює встановлені Конституцією України функції з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави а саме, підтримання державного обвинувачення в суді, представництво інтересів держави в суді у випадках, визначених цим Законом України, нагляд за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство, нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Протягом 2019 року до Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури надійшло 50 звернень, з них 21 звернення спрямовано до інших відомств для вирішення, надано 29 роз’яснень на звернення. За категоріями розглянутих звернень: з питань досудового розслідування відділом розглянуто 24 звернення, з інших питань – 5 звернень, з питань участі у кримінальних провадженнях у суді – 11, з питань представництва інтересів держави в суді – 2, на рішення та дії слідчих поліції – 11, на рішення та дії процесуального керівника -1.

До відділу місцевої прокуратури у 2019 році запити на доступ до публічної інформацію не надходили.

Для спрощення процедури звернення громадян та доступу до публічної інформації в Сєвєродонецькій місцевій прокуратурі створено електронну скриньку для отримання електронних звернень - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У місцевій прокуратурі постійно здійснюється особистий прийом громадян. В доступному та зручному для відвідувачів місці знаходиться стенд з графіком прийому громадян, також надана інформація про прийом громадян керівництвом Генеральної прокуратури України (з зазначенням адреси, днів та часу прийому), апарата прокуратури Луганської області.

Звернення до Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури можна спрямовувати за адресою: м. Кремінна вул. Центральна, 10, або зателефонувавши за номером (066-674-25-96).

Прокурор Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури
Луганської області                                                   М.О. Неманов

Read 149 times
2020 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.