Четвер, 11 жовтня 2018 16:45

Проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки об’єкта нерухомого майна комунальної власності

Кремінська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки об’єкта нерухомого майна комунальної власності – приміщення магазину з господарськими будівлями, загальною площею 139,4 кв. м, яке знаходиться за адресою: м. Кремінна, Луганська обл., вул. Затишна (Володарського),41, для визначення стартової ціни об’єкта з метою приватизації через аукціон. Балансоутримувачем об’єкта, а також замовником та платником робіт з оцінки є Кремінська міська рада. Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта– 3000,00 грн. Подібні до об’єкта оцінки об’єкти: приміщення та частини будівель.

Конкурсний відбір буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 (далі- Положення).

До участі в конкурсі з метою надання послуг з оцінки майна можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті і складається з:

- заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4 до Положення);

- інформації про претендента (додаток 5 до Положення);

- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 3 до Положення);

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

Інформація про претендента містить:

- наявність сертифіката суб’єкта оціночної діяльності та (або) відповідного документа, передбаченого статтею 6 Закону України «Про оцінку земель»;

- наявність спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею;

- інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки): кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів, наявність відповідної форми допуску до державної таємниці тощо.

Форми для заповнення заяви про участь у конкурсі, інформації про претендента, документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна додані до оголошення. У разі відсутності інформації для заповнення окремі графи слід залишити порожніми.

Конкурсні пропозиції приймаються з 16 по 22 жовтня 2018 року в приміщенні Кремінської міської ради за адресою: м. Кремінна, Луганська обл., просп. Дружби,13 (каб.№10). Додаткова інформація щодо конкурсу надається в приміщенні Кремінської міської ради (каб.№10) або за телефоном (06454) 3-10-30. Конкурс відбудеться 26 жовтня 2018 року о 14-00 за адресою: м. Кремінна, Луганська обл., просп. Дружби,13 (каб.№10).

Див. додатки до оголошення.

Read 52 times
2017 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.